Tantsijatena teame hästi, et enese vormis hoidmiseks tuleb regulaarselt tantsida ja end pidevalt arendada. Tänapäeval on selleks rohkelt erinevaid võimalusi. Kas oled aga mõelnud, miks peaks osalema kõhutantsu kursustel? Siin on kolm põhjust, miks seda igal juhul teha tasub:

1. Kursuselt väljud parema tantsijana

Olgu kursus sulle kerge või raske, igal juhul õpid midagi uut ja lahkud sealt veel osavama ja enesekindlamana, kui olid enne. Olgu selleks uus tantsuliigutus või terve tants, uued teadmised muusikast, selle tõlgendamisviisidest või hoopis tantsupedagoogikast - igaüks omandab kursusel midagi, mida ta enne ei teadnud või ei osanud. 

2. Armud kõhutantsu uuesti

Kas mäletad seda tunnet, mida kogesid oma esimesel kõhutantsuaastal, kui kõik oli uus ja põnev ja võibolla hirmutavgi? Sama tunne valdab sind ka kursusel, kus kõhutantsusäde sinu sees hakkab uuesti hõõguma ja sa armud kõhutantsu uuesti, aga võibolla hoopis teise nurga alt!

3. Elu muutub ilusamaks

Kas tead seda tunnet, kui pärast head reisi koju naastes on elu veidi säravam, kergem ja rõõmsam kui enne? Justnimelt selline tunne valdab sind ka pärast tantsukursuseid. Atmosfääri muutus, astumine väljapoole mugavustsooni ja seiklus uues, ent inspireerivas keskkonnas aitab hiljem ka rutiinse argieluga paremini toime tulla. Seega on kõhutantsukursus nagu üks hea reis, mille eel võid tunda pisut hirmu ja ebakindlust, aga mille järel oled üliõnnelik ja tänulik iseendale, et seda siiski teha otsustasid!Kasuta võimalust osaleda Idamaise tantsu minifestivali tantsukursustel 19.-20. novembril 2022 - pääsmed saad soetada siit.