EESTI IDAMAISE TANTSU KODA

ASUKOHT JA MAJUTUS


Tänavune pidulik juubelifestival toimub Tallinna kesklinnas, värskelt avatud Tallinna Muusika- ja Balletikooli (MUBA) hoones, aadressil Pärnu mnt. 59. Euroopa ühes moodsaimas muusikakoolis on lisaks klassiruumidele ja õpilaskodule ka neli kontsertsaali, harjutussaalid ja tantsustuudiod, helistuudiokompleks ning spordikeskus. 

Üldkontakt

Tallinna Muusika- ja Balletikool
Pärnu mnt 59, 10135Kuidas tulla?

MUBA asub kesklinnas ning on ühistranspordiga kergesti ligipääsetav. Lähimad bussi- ja trammipeatused on "Vineeri" ja "Kosmos". MUBA vahetus läheduses asuvad endine kino "Kosmos", ministeeriumite ühishoone (nn superministeerium), Perekonnaseisuamet (nn Õnnepalee) ja Tallinna Tehnikakõrgkool. Parkimine

Isikliku autoga liiklejatel soovitame parkida kesklinnast välja ja tulla MUBA-sse ühistranspordiga. Parkimine kesklinnas on kõikjal tasuline. MUBA-le lähimad tasulised parklad:

Tatari 47 Parkla (Tatari 47)
Vana-Veerenni 6 Parking (Vana-Veerenni 6)
EuroPark EP246 (Veerenni 20)
EuroPark EP294 (Pille 3)
EuroPark EP293 (Vana-Lõuna 4)
Tsoon P83 (Tatari 56-58) 
Tsoon P20 (Tatari 47)
Snabb Parkla (Kristiina 12b)

Majutus:


Festivali ajal on võimalik saada soodushinnaga majutus MUBA-st 12-minutilise jalutuskäigu kaugusel asuvas stiilses neljatärnilises Kreutzwaldi spaa-hotellis (Kreutzwald Hotel and Zen Spa Tallinn).

Kasutades koodi "ORIENTALTALLINN", saad majutuse broneerida päevahinnast 15% soodamalt.

Broneeri veebis: https://www.kreutzwaldhotel.com/et/  

Kontaktandmed:

Hotelli vastuvõtt & Zen SPA
Aadress: Endla 23, 10122 Tallinn
Telefon: +372 666 4800
E-post: reserv.kwh@uhotelsgroup.com